Energooszczędne okna drewniane

 

Okna drewniane Firmy Gracja wyróżniają się spośród innych niezwykłą energooszczędnością oraz wysoką izolacyjnością cieplną. Pozwala to w znaczny sposób obniżyć koszty ogrzewania oraz zwiększyć bilans energetyczny całego domu. Nasze najnowsze rozwiązanie przewiduje zastosowanie trzech szyb z dwiema komorami izolującymi, a co za tym idzie poprawę izolacji termicznej oraz akustycznej.

 

Nasze okna, wykonane z wysokiej jakości drewna, idealnie pasują zarówno do domów wybudowanych w nowoczesnym stylu jak i tradycyjnych eleganckich zabudowań.

 

Profesjonalizm wykonania oraz użycie najlepszej jakości produktów pozwalają na stworzenie okien drewnianych, którymi możemy cieszyć się przez lata. Jednak warunkiem do tego koniecznym jest systematyczne konserwowanie powierzchni drewnianych odpowiednimi preparatami oraz regularne serwisowanie.

 

Precyzyjnie wykonane okna i drzwi drewniane, jakimi niewątpliwie są produkty sygnowane logiem Gracji, w znaczący sposób uatrakcyjniają wygląd domu oraz podnoszą jego wartość.

 


dotted GRACJA Sp. z o.o.
ul. Bielska 76
43-400 Cieszyn
tel. +48 (33) 8577460
kom. +48 602 378 030
TUVZPOR


Ogrody Zimowe
Ogrody zimowe
Zadaszenia basenów
Zadaszenia basenów