Okna drewniane z nakładką aluminiową

Nowoczesne okna drewniane z nakładką aluminiową

Firma GRACJA jako jedna z pierwszych w Polsce wprowadza do swojej bogatej oferty nowoczesne i innowacyjne okna drewniane wyposażone od zewnątrz w dodatkową aluminiową nakładkę.

Nakładka ta ma za zadanie ochronę delikatnej drewnianej ramy okna przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania ochronie podlega powłoka malarska, a co za tym idzie wydłuża się okres wytrzymałości okna.

Aluminium to materiał, który doskonale nadaje się do lakierowania, dlatego też dzięki szerokiej gamie kolorów z palety RAL możemy w idealny sposób dopasować odcień nakładki do naturalnej barwy ramy drewnianego okna.

Zastosowanie aluminiowej nakładki wyłącznie z zewnętrznej strony ma jeszcze jeden dodatkowy atut – drewno chronione jest przed działaniem śniegu, deszczu i wiatru, natomiast my możemy w pełni cieszyć się pięknem i elegancją okien drewnianych wewnątrz budynku.

Drewniane okna z nakładką aluminiową firmy GRACJA to połączenie wieloletniego doświadczenia w produkcji stolarki drewnianej oraz najnowszej technologii. Nasze produkty tworzymy z pasją i zaangażowaniem od przeszło 17 lat, co czyni nas wiarygodnym partnerem.


dotted GRACJA Sp. z o.o.
ul. Bielska 76
43-400 Cieszyn
tel. +48 (33) 8577460
kom. +48 602 378 030
TUVZPOR


Ogrody Zimowe
Ogrody zimowe
Zadaszenia basenów
Zadaszenia basenów